Piegāde un atgriešana

APSTRĀDES UN NOSŪTĪŠANAS LAIKS

 Visi pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 8.00-17.00 un izsūtīti 1-3 darbadienu laikā. Pasūtījumi netiek izsūtīti nedēļas nogalēs un brīvdienās. Izmaiņu gadījumā ar Jums sazināsies personīgi caur e-pastu. Nosūtīšanas laiks atkarīgs no piegādes vietas un pakalpojuma sniedzēja.

NOSŪTĪŠANAS IZMAKSAS UN PIEGĀDES INFORMĀCIJA

Piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem, kuru summa pārsniedz 50 eiro Latvijā. Pasūtījumi tiek sūtīti ar pakomātu starpniecību. Neatkarīgi no paciņas lieluma un svara maksa par piegādi ir EUR 3. Preces nosūtīšanas laiks var aizņemt 3 -7 darba dienas atkarībā, no pakalpojuma sniedzēja un atrašanās vietas. Mēs sadarbojamies ar "Omniva" un "DPD" pakalpojuma sniedzējiem. Pasūtījumus ir iespējams saņemt arī uz vietas Liepājā, Ventspils ielā 56.

PASŪTĪJUMA APMAKSA

 Pasūtījumu ir iespējams apmaksāt, veicot pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas. Saņemot pasūtījumu uz vietas (Ventspils iela 56, Liepāja), par pasūtījumu var norēķināties arī ar skaidru naudu. 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

 Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir preci lietojis.

 Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

DATU APSTRĀDE

 Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 

 JAUTĀJUMI?

Raksti uz iededzsveci@gmail.com